Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Klaus Mikaelson módosítás alatt!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

Klaus Mikaelson módosítás alatt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus Mikaelson módosítás alatt!   Klaus Mikaelson módosítás alatt! EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:59 am

Kicsit figyelj még oda a helyesírásra, több szót is elírtál, illetve kicsit igényesebb munkát várnék tőled, de egyébként jó. Elfogadlak. További jó játékot kívánok! Smile
Klaus Mikaelson módosítás alatt! Elfogadva_14339_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Klaus Mikaelson
Hybrid
Hybrid
Klaus Mikaelson


Hozzászólások száma : 13
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 15.
☥ Tartózkodási hely : Ϟ Mystic Falls
☥ Hobbi : Ϟ Nők; szex.

Klaus Mikaelson módosítás alatt! Empty
TémanyitásTárgy: Klaus Mikaelson módosítás alatt!   Klaus Mikaelson módosítás alatt! EmptyVas. Márc. 24, 2013 2:14 am


Niklaus Mikaelson

* A "rossz"fiú *



Információ




Teljes neved.: Niklaus Mikaelson
Szül. hely, idő.: Mystic Falls, 1012. július 13.
Kor.: 1000+
Fajod.: Hibrid
Play Bye.: Joseph Morgan

Belso" értékek

Külső:

Átlagos kinézetű vagyok. Hajam rövid szőkésbarna és picit göndör. Szép kék szemeim vannak, és csábító mosolyom amit a szép és szabályos fehér fogaimnak köszönhetek. Megjelenésem mindig az alkalomhoz illő. Ha kell egy fekete öltönyben "feszítek" a bálban, ha pedig éppen nem egy picit lazábbra és kényelmesebbre veszem a dolgokat és az ingemet egy sötét pólóra, zakómat pedig az elengedhetetlen bőrkabátomra cserélem le. Jó megjelenésű jó kiállású vagyok. A lányok többségét könnyen le tudom nyűgözni, nem kell sokat fáradozzak. Fordítva viszont már más a helyzet. Ékszereket és kiegészítőket is szeretek viselni. Karórák egész tárházát tartom, amit persze az öltözékemhez választok. Nyakláncot is hordok alkalomadtán és gyűrűt.


Belső:
Elég nehéz eset vagyok, minden téren és néha "borzasztó". Leginkább egyedül szeretek lenni és véghez vinni mások számára gonosz terveimet, amik szerintem nem is azok csak éppen az én érdekeimet szolgálják. Nem szeretem ha az utamban állnak, őket egyszerűen csak kiiktatom. Szeretem ha a dolgok úgy alakulnak ahogy elterveztem. A családom az egyetlen amit "szeretek" ha lehet ezt így mondani de a fontosak nekem inkább helyén való kifejezés a rengeteg csalódás alatt megtanultam hogy nem szabad bízni senkiben sem csak magamban, kivéve ha nincs más választásom. Caroline ő az a lány aki elég régóta elrabolta már a szívemet igyekszek ezt nem mutatni, csak neki nem szeretném ha mások azt hinnék, hogy érzelgős és szerelmes vagyok. Erős kell mutatkoznom és elrettentőnek és ezért mindent meg is teszek, hogy féljenek tőlem és meg se merjék próbálni, hogy nekem keresztbe tesznek. Bár sokan megpróbálták már, de sajnos az vámpírok buták és nem tanulnak más kárán.


Ez az én történetem...

A gyermekkorom a szokványos volt. A mai Mystic Falls területétől nem messze táboroztunk le a törzzsel, amelyet atyám irányított vasmarokkal. Csodálatos volt a táj, gyönyörű sűrű erdő hatalmas fákkal és szép tiszta patak tele halakkal. A szabad időmet a testvéreimmel együtt töltött bújócskák és egyéb játékok tették élvezetessé. Szó szerint csodálatos volt.... a törzsünktől nem messze egy vérfarkas banda vert tanyát. Apám szövetséget kötött velük a békés együtt élés érdekében. Idővel, ahogy cseperedtem atyám zsörtölődését kellett kiálljam a rám bízott törzsi feladatokkal, mivel ha már ő nem lesz valakinek irányítani kell a törzset- mondta mindig kicsit morcosan. Édesanyám pedig az alkímiával foglalkozott és okított minket amikor csak az ideje engedte. Egy teliholdkor megtörtént a baj. A vérfarkasok megölték az egyik öcsémet. Atyám lelkében dúlt a harag és megakarta ölni mindet. Anyámnak is fájt a szíve és hogy ilyen ne történhessen meg egy erősebbé és gyorsabbá tett minket. Vámpírokká, de ennek nagy ára volt az éhség. Az éhség amit csak az emberi vér tudott kellően csillapítani. Egyetlen egy dolog volt képes végezni velünk az pedig nem más volt amitől az "életünket" is kaptuk. A fehér tölgyfa. Felégettük a fát azután a családunk szétszakadt és mindenki járta a saját útját. Aztán újra egyé kovácsolódtunk testvéreinkkel, mert csak a családban bízhatunk vagy mégsem ? Számtalan csalódás ért, számtalan bajon küzdöttük már át magunkat együtt a testvéreimmel. De mindig össze tartottunk. A legidősebb testvérként úgy éreztem nekem kell irányítanom. Teljesen megváltoztam. Minden érzelem és vágy kihalt a lelkemből és nem maradt már más benne csak a harag. Az idő telt barátokat szereztem és testvéreket vesztettem. Most pedig újra itt vagyok ahol minden elkezdődött. Mystic Fallsban.

Céljaid a városban?


Visszatértem megnézni mennyit is változott Mystic Falls mióta utoljára itt jártam. Stefan régi cimborámmal jó időszakot töltöttünk együtt. Bár az elején nem volt túl felhőtlen de sikerült bemelegíteni a régi barátság fogaskerekeit. Többet között meg kell nyerjem Caroline szívét és véghez vinni még egy pár tervet. Mindig is szerettem ezt a várost.

Geri

*Korod = 21 Egyéb karaktered itt= Alaric Saltzman Amióta szerepezel =Pár hónapja




Klaus Mikaelson módosítás alatt! Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
Klaus Mikaelson módosítás alatt!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klaus Mikaelson
» Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus
» Kol Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Hybrid-
Ugrás: