Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Klaus Mikaelson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Ember
Ember
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 123
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Feb. 11.
☥ Kor : 31
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Írás
☥ Humor : Van bőven

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus Mikaelson   Klaus Mikaelson EmptyPént. Márc. 15, 2013 3:22 am

Szóval, a véradással közelebb kerülünk egymáshoz? ejnye Klaus figyelj oda miket írsz Very Happy Wink ( ám nagyon tetszett) imádtam a karilapodat, mindennel megvagyok elégedve.. ha így folytatod Elena a karjaidban heverve adja majd neked a vért ( bár ki tudja lehet hogy igen lehet hogy nem.) Minden esetre, üdvözöllek köztünk.
ELFOGADVA!

Foglald le amit csak kell, és sipirc játszani. Very Happy


Ui.: az avatar méreted legyen 200x320
Vissza az elejére Go down
Klaus Mikaelson
Hybrid
Hybrid
Klaus Mikaelson


Hozzászólások száma : 13
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 15.
☥ Tartózkodási hely : Ϟ Mystic Falls
☥ Hobbi : Ϟ Nők; szex.

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Klaus Mikaelson   Klaus Mikaelson EmptyPént. Márc. 15, 2013 2:34 am


Niklaus Mikaelson

* Sexy Original Hybrid *



Információ




Teljes neved.: Niklaus Mikaelson
Szül. hely, idő.: Mystic Falls, 1012. július 13.
Kor.: Ennyi idő után ki számolja?
Fajod.: Hibrid
Play Bye.: Joseph Morgan

Belso" értékek

Külső.:
A külsőm? Mit is mondhatnék erről? A nők többségét megnyerem már a puszta kinézetemmel is, de azért szeretem a kihívásokat így elég kevés hölgyemény tartozik az egy éjszakánál több kategóriába. Szemeim szürkéskékek szinte már a pillantásomtól levetkőzne bármelyik nő. Ehhez párosul a megnyerő mosolyom is. Hajam szőkés barna és enyhén göndör. A kinézetem mindig a korszaknak megfelelő. Bár, ha visszatérne, a divatba a hosszú haj sem vállalnám be még egyszer. Közelebb áll hozzám, ami most van.
A magasságom azt hiszem pont megfelel. Nem vagyok sem túl magam sem pedig túl alacsony. Szeretem a lazább öltözeteket mintha egy külön stílus építenék fel magamnak. A kényelem is hozzátartozik az öltözködésemhez. Ha esetleg gyorsan kellene eltűnnöm ne kelljen ez már öltönyben tennem.

Belső.:
Mialatt még nem volt kiváltva az átkom teljes életet élhettem a testvéreimmel, akik egészen közel álltak hozzám. Az apámmal való kapcsolatom mindig is eléggé feszült volt, hiszen tőlem valamilyen okból kifolyólag sokkal többet várt el, mint a testvéreimtől. Idővel nem csak magamnak, de Bekah-nak is bevallottam, hogy édesapánk engem kicsit megrémít. Folyamatosan az ő jóváhagyására vártam a tetteimben, de természetesen ez soha nem jött el. Az amit én tettem az sohasem felelt meg neki. Az édesanyám Esther néha megpróbálta megnyugtatni Mikaelt, mikor éppen valamelyik cselekedetemet ellenezte, de sosem állította meg őt abban, hogy megszégyenítsen. Meg is sértődtem rájuk. Pont, mint egy kisgyerek, de azt hiszem teljesen jogosan mivel a testvéreimhez talán még egyetlen rossz szóváltásuk sem volt az életben. Ekkor kezdett el bujkálni bennem a féltékenység egy kis szikrája.
A személyiségem eléggé megváltozott mikor édesanyám, apám kérésre vámpírrá változtatott minket. Ekkor derült fény arra, hogy akit apámnak hittem nem is igazából az apám. Bölcs megfontolt emberből lettem szadista, gondtalan – nem törődöm, paranoiás, impulzív, érzéketlen, lobbanékony, manipulatív, megszállott és versenyképes. Azt hiszem ezek a jelzők a mai napig elkísérnek. A testvéremmel szemben engem nem túlzottan érdekelt az emberi élet. Ugyanakkor a családot mindennél fontosabbnak tartom. Habár ezt nem mindig a megfelelő módon mutatom ki, így van.
Az, hogy félig vérfarkas félig pedig vámpír voltam édesanyámnak nem túlzottan nyerte el a tetszését habár én szerettem ezt a hatalmat. Egy varázslattal kizárta belőlem a farkas énemet, amit csak egy átokkal lehet megtörni. A vámpírrá válás azzal jár, hogy az érzelmeink felerősödnek, ami számomra úgymond túlnyomást keltett a negatív tulajdonságaimban. Megfontolt, udvarias, kegyetlen, érzéketlen és nem utolsó sorban még ravasz is lennék. Két lépéssel mindig az ellenségeim előtt járok. Nem szeretném, ha még egy hasonló eset előfordulni, mint egykor édesanyámmal. Nem szeretem ha hátba támadnak ezért valamiképpen mindig biztosítom magam.
Mindig is hatalomra vágytam ezért ezt az átkot is, majd ezer év után sikeresen megtörtem. A következő dolog ami a mániámmá vált az a hibrid gyártás. Szeretem ha kérdés nélkül teljesítik amit kérek. Ez is a hatalom egyfajta jele.
Majd pont ebben a városban történt az ami nem hittem, hogy valaha is meg fog történni. Elkezdtem megmutatni az emberi oldalamat, de csak egyetlen személynek. Ez pedig Caroline lenne. Kicsit csipkelődő stílusával egyértelműen felkeltette az érdeklődésemet.



Ez az én történetem...

Niklaus Mikaelson, vagy egyszerűbben csak Klaus. Én lennék az első eredeti hibrid. Édesanyám Esther egy ősi boszorkány édesapám pedig számomra mai napig ismeretlen vérfarkas. Kis faluban születtem, amit a későbbi időkben Mystic Fallsnak neveztek el. Hat testvérem volt még emberkoromban. Egyiküket akkor veszítettem el pestisben mikor még Európában éltünk. A legfiatalabb öcsém, Henrik egy vérfarkas támadás következtében halt meg, mielőtt édesanyám vámpírrá változtatta volna az egész családot. Az életben maradt testvéreim: Finn, Elijah, Kol és Rebekah. Szegény kicsi húgocskám egyedüli lánytestvérünk. Ami persze lehet előny, illetve hátrány is. Testvéreim apja, Mikael. Hiába nem az édesapám mindig is úgy tekintettem rá egészen addig a pillanatig, amíg el nem határozta, hogy bármibe is kerüljék, de megöl.
Henrik halála után Esther megtalálta a módját, hogy megvédje a családunkat a szomszédságunkban élő vérfarkasok ellen. Végrehajtott egy rituálét melynek következtében vámpírrá változtunk. Úgy volt ez az egész megtervezve, hogy egy másik ősi boszorkány fogja végrehajtani a varázslatot, de ő nem vállalta a kockázatot. Amikor kiontottam az első ember vérét ezzel aktiváltam a vérfarkas átkomat leleplezve anyám hűtlenségét. Mikael dühében lemészárolta a biológiai apámat és egész családját ezzel egy véget nem érő háborút indítva a vérfarkasok és a vámpírok között. Esther úgy próbálta „jóvátenni” tettét, hogy megátkozott engem, amivel elérte, hogy a vérfarkas énem „szunnyadjon”. Bosszúból megöltem édesanyámat és, hogy ne veszítsem el testvéreim szeretetét, ami mindennél többet jelent nekem Mikaelre fogtam.
Én vagyok a leggyűlöltebb s a legrettegettebb az ősi vámpírok közül. Ezer éven át próbáltam megtörni az átkot, amit egy holdkővel kötöttek meg. Létrehoztam a nap és a hold átkának mítoszát annak érdekében, hogy aki ebben érdekelt segítsen megtalálni a holdkövet és a Petrova hasonmást. Az átok megtörésével azt akartam elérni, hogy előtörjön a vérfarkas énem és megalkothassam a saját fajomat.
A XV. század végén nemesember voltam Angliában. Ekkor ismertem meg Katerina Petrova-t 1492-ben. Esélyem adódott, hogy megtörjem az átkot, mikor megismertem őt a rituálé utolsó kellékét. Teliholdig szórakoztattam őt, de Katerina rájött, hogy mi is vagyok és mik a terveim vele ezért elmenekült. Miután vámpírrá változott feltételeztem, hogy a Petrova vérvonal megszakadt. Elúszott az utolsó esélyem is arra, hogy megtörjem a hibrid átkot. Bosszúból elutaztam Bulgáriába és lemészároltam az egész családját.
Ezt követő 500 évben próbáltam megtalálni a módját, hogy megtörjem az átkot a hasonmás nélkül és boszorkányok generációt kényszerítettem arra, hogy segítsenek nekem, de mindhiába. Miközben az átok megtörésének nyitját kerestem felkutattam testvéreimet, majd sorban levadásztam őket és koporsókban helyeztem el a testüket. Emellett természetesen kutattam Katerina után is, aki nem csak elmenekült előlem, de a holdkövet is magával vitte.
Az 1920-as években Rebekahval menekültem Mikael elől. 1922-ben Chicagoban jártunk ahol megismerkedtünk Stefan Salvatore-val aki iránt a húgom mély érzelmeket kezdett táplálni. Először gyűlöltem Stefant, de ez az érzés megváltozott, miután megismertem és barátok lettünk. Egy napon pedig Mikael megtámadott minket egy bárban. Mielőtt elhagytam volna a várost Stefant megigéztem, hogy felejtse el, hogy valaha is találkoztunk. Amikor el akartam indulni Rebekah azt mondta, hogy belefáradt a menekülésbe és Stefannal akar maradni. Kényszerítettem, hogy válasszon köztem és közte. Természetesen ő a szerelmet választotta, ami annyira feldühített, hogy leszúrtam őt a fehér tölgyfa hamujába mártott tőrrel és plusz egy koporsóval hagytam el a várost.
Isobel próbált kapcsolatban lépni velem, de végül is csak az egyik bizalmasommal lépet kapcsolatba. Mikor rájöttem, hogy mire készül megigéztem őt, hogy mondjon el mindent, amit tud. Mikor megtudtam, hogy Isobel Katerina-nak dolgozik és, hogy a pletykák a hasonmásról Mystic Falls-ban igazak, úgy döntöttem Isobelt fogom felhasználni, hogy megszerezzem Katherinet és a holdkövet. A bizalmasom (Maddox) közbenjárásával Isobel elhitette Katherinenel, hogy ha átadja a holdkövet és a hasonmást Klaus hajlandó leszek megbocsájtani neki. Maddox egy varázslat segítségével átvitte a lelkem Alaric testébe, hogy ezáltal testközelből tudjak kémkedni Elena és a barátai után.
Miután visszatértem a testembe elkezdtem megtenni a szükséges lépéseket annak érdekében, hogy a rituálé sikerrel járjon. Csapdába ejtettem két vérfarkast valamint egy vámpírt. Bár Damon kiszabadított egyet-egyet még mindig ott volt a másik vérfarkas és, hogy a vámpírhiányt pótoljam Katherine közbenjárásával vámprrá változtattam Elena nagynénjét Jennát.
A rituálé során megöltem Jennát, Julest, majd Elenát is, aki John Gilbert áldozatának köszönhetően később feltámadt a halálból. Tehát sikeresen megtörtem az átkot. Később rájöttem, hogy a hibridek teremtéséhez Elena vére a kulcs tucatnyi hibrid gyártásba kezdtem és Elena készséggel ad minden áldott hónapban vért számomra. Ami szerintem mindkettőnk számára remek alku. Főleg, hogy az ilyen véradások közepette kicsit közelebb is kerülünk egymáshoz.

Céljaid a városban?


A céljaim a városban? Azt hiszem inkább okot mondhatnék amiért kénytelen vagyok itt lenni. Az pedig nem más, mint a kis hasonmás vére. Szükségem van rá és ehhez természetesen az is kell, hogy biztonságban tudjam. Holtan már nem sokat ér nekem. Bár ha már célt kell mondanom akkor az lenne, hogy az örökkévalóság alatt - ha csak rövid időre is - de szeretném az ujjaim köré csavarni Caroline-t. Azt hiszem ez egy nyomos ok a visszatérésre.

Nem publikus

*17 = Nincs = Két éve *




Klaus Mikaelson Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
Klaus Mikaelson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klaus Mikaelson módosítás alatt!
» Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus
» Kol Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Hybrid-
Ugrás: