Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 ł Galen Vaughn ł

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

ł Galen Vaughn ł Empty
TémanyitásTárgy: Re: ł Galen Vaughn ł   ł Galen Vaughn ł EmptyVas. Márc. 24, 2013 7:39 am

ł Galen Vaughn ł Elfogadva_14339_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Galen Vaughn
Vadász
Vadász
Galen Vaughn


Hozzászólások száma : 4
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 23.
☥ Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
☥ Hobbi : ł Vadászás..
☥ Humor : ł Van, de nagyon nem fog tetszeni..

ł Galen Vaughn ł Empty
TémanyitásTárgy: ł Galen Vaughn ł   ł Galen Vaughn ł EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:08 am


Galen Vaughn

* Egyedi Vadász *



Információ




Teljes neved.: ł Galen Vaughn
Szül. hely, idő.: ł 1989. Szeptember 29.
Kor.: ł 23.
Fajod.: ł Ember / Vadász
Play Bye.: ł Charlie Bewley

Belso" értékek

Külső.:
Most őszintén muszáj ezt jellemeznem? Ha rám nézel akkor láthatod, hogy hogyan nézek ki, nem de? Na jó legyen, nem ellenkezem, hanem megpróbálom bemutatni magam külsőleg.. Barna színű hajjal és kéknek mondható szemekkel rendelkezem. Átlagosnak mondható testalkattal és se nem alacsony, se nem magas magassággal áldott meg a sors. Nem utolsó sorban pedig szeretném megemlíteni a ruházatomat; egyetlen egy színt sem utasítok el a ruhatáramból, de azért mégis inkább a sötét színek híve vagyok. Amit leginkább szeretek az a szürke, a fekete és a kék szín. A laza cuccokat részesítem előnyben, ami alatt annyit kell érteni, hogy egy nadrág és egy póló aztán pedig búcsút intek a ruháknak. Szeretném még megemlíteni a nyakamban található nyakláncot, amely fontos kellék számomra, s nem igen veszem le egy pillanatra sem magamról..
Belső.:
Először is talán abból indulnék ki ezzel kapcsolatban, hogy élvezem a vadászást, amelyet szinte már sportszerűen űzök a vámpírok ellen. Nem számít nekem, hogy milyen vámpírral kerülök szembe, mert a lényeg egy, hogy megöljem a fajtájukat, vagy pedig megleckéztessem őket eléggé alaposan; egy életre szólóan. Nem vagyok az a barátságos típus, de azért tudok normális is lenni, ha akarok. Jól tudok harcolni, kiváló reflex érzékkel rendelkezem, és nem utolsó sorban sokat edzek annak érdekében, hogy minél jobb legyek..
Jellemez engem a szigorúság, a kegyetlenség, az érzelem mentesség és az ölés.. De ezek ellenére udvarias, normális és rendes is tudok lenni, ha akarok. Bár nem igazán vagyok jó fiú, inkább a rossz fiúk táborát pártolom. Az egész életem arról szól, hogy vadászok, harcolok és ölök, s mindezek mellett pedig élem az életemet, amely néha edzésből de néha viszont kutatásokból áll ki. Az életemet senki sem ismeri, ezért könnyebb el helyezkednem bárhol anélkül, hogy valaki tényleg ismerne. A múltam nem volt egyszerű, és könnyű, s talán épp ezért lettem az, aki vagyok. Illetve megemlíthettem még azt is ide, hogy az ötök egyike vagyok..

Ez az én történetem...

A szüleimet hamar elvesztettem, s számomra róluk semmi emlék sem maradt fent, amely talán még meg is könnyíti az életem. Tragédiák bőven értek, amelyről nem szeretek beszélni, ezért ilyen téren zárkózott személyiség vagyok. Az életem nagy része szinte abból állt ki, hogy vámpírok seregeit vadászom le, hogy ezzel minél jobban kevesítsem a fajtájukat.. Minél kevesebb van belőlük annál jobb, s annál többen lesznek biztonságban, s hogy őszinte legyek; egyáltalán nem sajnálom azt, hogy megölöm őket, hisz amíg ők élnek addig az emberek nem lesznek biztonságban. Élvezettel tölt el, ha vámpírokat kínozhattok miközben végig nézem a lassú és fájdalmas halálukat.. Időm nagy részét vadászással, edzéssel vagy pedig kutatással töltöm el leginkább..
Célom; hogy megöljem Silast, s örökre elpusztítsam őt a gyógyírral, amiből csak egy van.. S ha valaki az utamba mer állni, akkor azzal végezni fogok, s nem fog érdekelni a következménye a tettemnek. Bármire képes vagyok annak érdekében, hogy a célomat elérjem végül.
Céljaid a városban?


Mystic Falls.. Őszintén még magam sem tudom, hogy mi célom van ebben a városban, de pár dolognak utána jártam és eléggé érdekesnek véltem az itteniek történetét. Talán azért érkezek ide, hogy helyre tegyem a város rendjét, s kordában tartsam a vámpírokat. Nem tudom, hogy hány vadász lehet a városban, de hogy azok nem sokat tesznek a vámpírok ellen abban biztos vagyok, mert ha tennének valamit, akkor nem ennyi vámpír tartózkodna Mystic Fallsban. S ha már hallottam, hogy itt vannak az ősiek is, akkor ezt nem hagyhattam ki semmiért sem. Kedves vámpírkáim felkészültettek rám? Ha nem az sem gond, mert akkor én készítelek fel majd titeket valamire..

Stefan

*16. = Titok(; = 10 hónapja. =*




ł Galen Vaughn ł Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
ł Galen Vaughn ł
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Vadász-
Ugrás: