Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 April Young

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

April Young Empty
TémanyitásTárgy: Re: April Young   April Young EmptyHétf. Márc. 25, 2013 6:03 am

Összességében tetszett a karakterlapod. Az írásod jó, April leírása is hozzá illő, tehát elfogadlak.
Irány foglalni, majd írj egy pár sort a Karakter Útvonalhoz és már kezdheted is a játékot. További jó időtöltést nálunk és lájkold a facebook oldalunk! Puszi Smile
April Young Elfogadva_14339_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
April Young
Ember
Ember
April Young


Hozzászólások száma : 5
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 24.
☥ Kor : 28
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : mindenféle emberi dolog
☥ Humor : Kicsit visszafogott

April Young Empty
TémanyitásTárgy: April Young   April Young EmptyHétf. Márc. 25, 2013 4:58 am


April Young

* Ember*



Információ




Teljes neved.: April Young
Szül. hely, idő.: Mystic Falls, 1996. február 11.
Kor.: 17
Fajod.: ember
Play By.: Grace Phipps

Belso" értékek

Külső.:
Nem igazán vagyok jó a külsőm megítésében, ami írható talán a kamaszkorom számlájára is. Hosszú, göndör, sötétbarna hajam van, ami körülbelül a hátam közepéig ér. Nem igazán szoktam kivasalni, feleslegesnek tartom, akárcsak a túlzott sminket és egyéb cicomákat. Az arcom... hát, egyesek szerint karakteres, saját megítélésem szerint viszont átlagos. Sőt, hadd ne mondjam, mit mondok magamra némely napokon...Legalább a súlyommal elégedett vagyok, amiben az is segít, hogy rendszeresen járok futni. Olyankor laza, sportos ruhákat húzok. Hétköznapokon inkább nőiesen öltözködöm. Szeretem a szoknyát, meg a nem túl feltűnő kiegészítőket. Összességében elmondható rólam, hogy nem vagyok valami feltűnő jelenség, amit nem is különösebben bánok.
Belső.:
Csendes. Kerüli a feltűnést. Könyvmoly. Néha talán egy kicsit strébernek is tűnik. Azt hiszem, ezeket a jelzőket aggasztják rám leginkább az iskolatársaim. Tökéletesen igazuk van abban, hogy nem igazán vagyok barátkozós típus. Hogy miért? Én magam sem tudom. Talán mert korábban volt egypár olyan barátom, aki amikor megmutatta az igazi énjét, ellenem áskálódott. Vagy csak mert úgy lettem nevelve, hogy ilyen csendes és zárkózott legyek, elvégre az apám egy lelkész. Ennek ellenére reménytelenül romantikusnak tartom magamat, és mint sok más tizenéves, én is a nagy szerelemre várok...

Ez az én történetem...

Mystic Falls az én szeretett otthonom. Itt születtem, itt nőttem fel, és csak a középiskola egyik cserediák-programjának köszönhetően kerültem el innen. De ne szaladjunk ennyire előre... Az anyukám elég fiatal koromban meghalt, az apukám pedig a város lelkésze volt, így gyakran volt olyan, hogy el kellett szaladnia hazulról valami egyházi ügy miatt, engem pedig rábízott egy másik lányra... Elena Gilbert-re. Akkor kifejezetten kedveltem, de elég régen láttam, és nem tudom, hogy ez gyermeki rajongás volt-e, vagy valóban olyan jószívű, mint gondoltam. Azt hiszem, az utóbbi.
Elérkezett a középiskola, "felnőttem" de csak idézőjelben, mert időnként még mindig gyerekesnek érzem magamat, és mint azt már említettem, egy cserediákprogram keretein belül másik iskolába kerültem. Klassz, ugye? Nekem is tetszett, ám a sors sajnos gyökeres változásokat sodort elém, és így... kénytelen vagyok visszatérni szeretett városomba.
Céljaid a városban?

Nincs különösebb célom. Szeretnék újra beilleszkedni, új barátokat szerezni, és hasonlók. Mi más lehetne? Ember vagyok, ráadásul fiatal, nem a gonosz célok vezérelnek, másokkal ellentétben. Azért remélem, hogy ezt a naivságomat senki nem fogja kihasználni. Vagy ha mégis... talán változtatnom kell a céljaimon.

[u] Nem publikus/u]

*Korod = 17 Egyéb karaktereid itt = nincs Amióta szerepezel = 2 és fél éve*




April Young Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
April Young
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We are Young!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Ember-
Ugrás: