Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Hayley R. Maxwell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Hayley R. Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley R. Maxwell   Hayley R. Maxwell EmptyPént. Márc. 22, 2013 6:57 am

Hayley R. Maxwell Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Kifogástalan volt szerintem és remélem aktív tag leszel!
És persze azt is remélem, hogy kiderül kik a szüleid.
Sok sikert a játékhoz, mindent bele! Wink
Vissza az elejére Go down
Hayley R. Maxwell
Vérfarkas
Vérfarkas
Hayley R. Maxwell


Hozzászólások száma : 3
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 21.
☥ Kor : 32
☥ Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
☥ Humor : Csodálkoznátok

Hayley R. Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Hayley R. Maxwell   Hayley R. Maxwell EmptyPént. Márc. 22, 2013 3:48 am


Hayley Rose Maxwell

* Miss Sexy Girl *



Információ




Teljes neved.: Hayley Rose Maxwell
Szül. hely, idő.: 1991. Május. 23
Kor.: 21
Fajod.: Vérfarkas
Play Bye.: Phoebe Tonkin

Belso" értékek

Külső.:
Hosszú, barna hajam a vállaimra omlik és egy egy tincs csikizi az arcomat. Szemeim zöldek, élettel teliek és csíntalanság csillog bennük. Ajkaim dúsak és általában mosolyra húzódnak. Bőröm napbarnított, puha és bársonyos. Nőies, izmos testalkattal áldott meg a sors, erre pedig nagyon is vigyázok. Átlag magasságúnak mondanám magam, legalább is eddig senki mellett nem tűntem óriásnak. Ruhatáramban csak is divatos és csinos ruhák kapnak helyet. A kiegészítőket és szolid sminket mindig viselek. A megjelenésem tud sportos, de szexi is lenni. A szemeim csábításra hívógatnak mindenkit. Bárkit képes vagyok az ujjaim köré csavarni.
Belső.:
Az arcom ártatlan, mint egy iazi kis angyalé. A szemeim viszont bájos s igazi vadmacska tekintetem van. Ha van egy tervem az mindig megvalósítom. Bármi áron elérem a célom. Okos, bátos, harcias, kacér és nem utolsó sorban szemérmetlen. Mindegyik férfival csak játszadozom, képes vagyok az érdekeim miatt bárkivel ágyba bújni. Merész vagyok, nem hagyom hogy bárki irányítson engem. Nem hallgatok senkire sem, magam ura vagyok. Nekem is vannak érzelmeim, de ennek ellenére nem mutatom ki. Élvezem az életet, s nem engedem könnyen magamat. Szeretem azt ha mindenki megadja nekem amit akarok. Bárkivel képes vagyok harcba szállni. Van akit szeretek tiszta szívemből, s értük bárkmit megtennék. Viszont ha valaki szembe száll velem, vagy hátba támad a dupláját adom vissza.

Ez az én történetem...

1991-ben láttam meg a nap világot, vagyis inkább az éjszakai világot. Viharos éjszaka volt mikor megszülettem. A szüleimet sosem ismertem. Nevelő szülőknél nevelkedtem, 16 éves koromban tudtam meg, hogy nem ők az igazi szüleim. Igazából a nevelő szüleimre semmi panaszom nem lehetett. Ők minta szülők voltak számomra, mintha az igaziak lettek volna. Mindig is remekül kijöttem velük, s bár nem ők voltak a vér szerinti szüleim, viszont ugyan úgy a szívembe zártam őket. 17 éves koromban derült ki, hogy vérfarkas vagyok. Ez egy buliban mutatkozott meg nálam. Nehezen emésztettem meg a dolgot mikor fény derült a nagy titokra. Pláne arra, hogy nem az igazi szüleim. Akkoribban nagyon lázadó s pimasz lányka voltam. Nem mintha ez mostanában nagyon változott volna. De érettebb vagyok s felelőségteljesebb. Amikor egyre idősebb lettem megtanultam, hogyan kell értékelnem saját magamat. Mióta az eszemet tudom azóta nem vagyok az a kedves, s tapintatos jó kislány. Sok mindent tanultam mióta vérfarkas lettm. Az önmegtartásom magasabb lett, s erélyesebb lettem. Egyetlen barátom van akiért bármit megtennék, az név szerint Tyler Lockwood. Szeretem őt, s amikor szüksége volt rám a hegységekben ahol megismertem segítettem neki. Amikor segítségre szorult segítettem, pedig nem is ismertem őt. Volt időnk fél év alatt megismerni egymást. A barátom lett, s mindent megtennék érte. A szó bármelyik értelmében. Miután elválltak az utjaink folytattam a vérfarkas életemet. Viszont egy időután látógást tettem a házában. Felhevítettem közte és a kis barátnője között a hangulatot. Nem akartam drámát köztük, sosem volt Tyler és köztem semmi romantikus esemény. Ennek ellenére kötödünk egymáshoz. Caroline az elejétől kezdve nem kedvelt engem, de megkellett szoknia neki is engem. Célal mentem abba a kis városba, mondhatni elértem a célom. Viszont csak félig. Az igazi szüleimet nem találtam meg a mai napig sem. Fontosak nekem, s megakarom tudni, hogy mi történt velük. Bármit megtennék, hogy megtaláljam őket, még az ellenségel is lepaktálnék. Ilyen vagyok én, olyan, mint az időjárás.
Céljaid a városban?


Jelenleg is azért vagyok még mindig a városban, hogy megtudjam, kik az igazi szüleim. Beszéljek velük, még ha nehéz is lenne számomra. Emellett viszont más terveim is vannak. Minden hibrid aki Klaus mellett raboskodik megakarom szabadítani. A saját fegyverét használni ellene.

Lia

*21 = -= 2 év =*




Hayley R. Maxwell Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
Hayley R. Maxwell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Farkas-
Ugrás: