Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Bonnie Bennett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

Bonnie Bennett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Bennett   Bonnie Bennett EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:46 am

Bonnie Bennett Elfogadva_14339_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 8
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Mar. 17.
☥ Hobbi : Varázslás

Bonnie Bennett Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie Bennett   Bonnie Bennett EmptyVas. Márc. 17, 2013 8:06 am


Bonnie Bennett

* Sexi Boszi *



Információ




Teljes neved.: Bonnie Bennett
Szül. hely, idő.: Mystic Falls, 1994. január 17.
Kor.: 19
Fajod.: Boszorkány
Play Bye.: Kat Graham

Belso" értékek

Külső.:
Hosszú barna és göndör hajam van és szintén barna színű szemem, amit sötét szemfestékkel szeretek kihangsúlyozni. Salem-i származásomból adódóan barna bőrű vagyok, amire büszke is vagyok. Az alakom csinos, de nem szeretek vele hivalkodni. Ruhatáramban inkább a visszafogottabb darabok találhatóak meg viszont ezekben is jól nézek ki és jól is érzem magam bennük. A pasztell színek kedvelője vagyok, de olykor egy-egy forró nyári napon nem rettenek meg a világosabb színű és rövidebb daraboktól sem. Igazi szenvedélyem a magassarkú. Szinte mindig az van rajtam és van is belőlük a gardróbomban egy jó pár. A kiegészítőket is kedvelem, főleg a nyakláncokat és a karkötőket amiket kedvem szerint variálok.
Belső.:
Szerény lány vagyok, akinek a világon a legfontosabbak a barátai és a nagymamája. Az elmúlt két év alatt rengeteget változott az életem és ennek köszönhetően én is megváltoztam. Erősebb lettem és bátrabb. Mióta bebizonyosodott, hogy a családi vérvonalból adódóan boszorkány vagyok és mióta a vámpírok ismét Mystic Fallsba jöttek kénytelen vagyok sötét mágiát használni és akár kockáztatni az életemet a szeretteimért. Vakmerő vagyok és önfeláldozó, emellett céltudatos is. Ha azt érzem, hogy nem kapom meg azt a szeretetet és odafigyelést amire szükségem van, akkor hajlamos vagyok összetörni és magamba roskadni, de odaadásomnak köszönhetően a barátaim mindig viszonozzák a törődést és sosem hagynak magamra. Szerelmi téren is céltudatos vagyok. Egy szilárd, stabil és egyben meleg illetve biztonságos kapcsolatra vágyom. Ezt részben megkapom Jeremytől, de most eléggé bonyolult a helyzetünk, hiszen a volt barátnői szellemeit látja. Nagymamám szerint ugyanis nem látná őket ha Ő nem akarná ezt és nem gondolna rájuk.
Ez az én történetem...

A nevem Bonnie Bennett és Mystic Fallsban lakom immár 19. éve. Itt születtem és mindenféle kapcsolatom ehhez a városkához köt, holott a nagy múltú Salem-i boszorkányok vérvonalából származok. Édesapámmal élek, ugyanis anyám még kiskoromban elhagyott minket és mint ahogy az nemrég kiderült csupán azért tette, hogy engem megvédjen. Felnőtt fejjel sikerült megértenem a döntését, viszont sosem fogadtam el és habár megbocsájtottam neki, elfeledni sosem fogom. Időközben sajnos különböző okokból adódóan és a drága Damonnak köszönhetően úgy alakult, hogy vámpír lett belőle így megszakadt benne a boszorkány vérvonal és minden kapocs ami a természethez fűzi. Kezdetben teljesen meg volt rémülve és a halálát kívánta, de egy kis rábeszéléssel sikerült elfogadtatni vele a helyzetet, de ahogy az tőle megszokott, amint sikerült belerázódnia új életébe ismét lelépett és itt hagyott.
Apám képtelen elfogadni boszorkány létemet, ezért vele nem túlságosan jó a kapcsolatom. Igazából csak reggel és este étkezéseknél beszélünk pár szót, hogy mi történt aznap, de időm legtöbb részét nagymamámnál töltöm és együtt gyakoroljuk a mágiát. Nagymamám volt az aki mindig is mellettem állt, gyakorlatilag ő nevelt fel és neki köszönhetően vagyok az aki vagyok. Nagyon szeretem őt és nagyon aggódok romló egészsége miatt. Talán ő is érzi, hogy nincs sok hátra, ezért is gyakoroltattja velem mostanában ilyen sűrűn és intenzíven a mágiát. Végül is a mindennapjaimat az iskolában töltöm, utána pedig nagyinál vagyok.
A szerelem az én életembe is beköszöntött, Jeremy Gilbert személyében, aki ugyanis a legjobb barátnőm öccse. Jeremyvel erős vonzalom van közöttünk, de amióta a volt szellem barátnői bekerültek a képbe elég sok a vita közöttünk. Nem akarom Jeremyt elveszíteni, hiszen szeretem őt, az életemnél is jobban, de abban nem vagyok biztos, hogy ő képes-e ezt a szeretet viszonozni.
Elena kiskorom óta a barátnőm és nagyon szeretem őt, úgy ahogy Carolinet is. Mikor kitudódott, hogy Care vámpír lett kis időre elszigetelődtem tőle, de a nagymamám tanácsára ismét képes voltam őt szeretni úgy mint régen. Sőt a vámpír énjét sokkal jobban szeretem, de persze ez nem jelenti azt, hogy kibékültem a vámpírokkal. A Bennett boszorkányok feladata, hogy elpusztítsák azokat a természetfeletti lényeket, akik bántják a halandókat. Szerencsére Caroline és még pár vámpír, beleértve Stefant, Elena szerelmét képesek az önkontrollra és a társasági élet sem okoz nekik nehézséget.
Céljaid a városban?


Itt születtem és ide köt minden. Nem szeretnék innen elmenni, hiszen minden boldogságom a sok boldogtalanság közepette ebben a városkában van.
Stefan és Damon érkeztének köszönhetően sok vámpír csődül ide manapság és kötelességemnek érzem megvédeni velük szemben a szeretteimet.

Reni

*17 = Van más karakterem is az oldalon. = Régen sokat szerepjátékoztam és nemrég kezdtem újra. =*




Bonnie Bennett Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
Bonnie Bennett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Boszorkány-
Ugrás: