Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert
Ember
Ember
Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 4
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Feb. 16.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Nővérem agyára menni.
☥ Humor : Van! :D

Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert  Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert    Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert  EmptySzomb. Feb. 16, 2013 2:13 am


Jeremy Gilbert

* Little Gilbert *



Információ




Teljes neved.: Jeremy Gilbert
Szül. hely, idő.: 1994. Mystic Falls
Kor.: 19
Fajod.: Ember / lehetséges vámpírvadász
Play By.: Steven R. McQueen

Belso" értékek

Külső.:
Jó ki állású, erős és vonzónak tartom magam. Figyelek, hogy mit eszek és, hogy hogyan táplálkozom.
Azért nem vettem meg a gyors kaját sem. Gesztenye barna hajam van és szeretem a hajamat változtatni. Volt már hosszú, teljesen rövid fő a változatosság. Öltözködés területén, nem vagyok olyan nagy divat guru. Maradok a farmer és póló egyszerű használatánál. Nem vagyok az a pöttöm
kis emberke, lehet olyan 185 cm vagy lehet több is. ha a kicicomázásról van szó, csak akkor
veszek fel ilyeneket, ha tényleg nagyon szükséges. Jobban ragaszkodóm a szokásos
torna cipőmhöz, mint egy ellegáns férfi cipőhöz.
Szeretem magam be piszkolni így nem is szükséges az e fajta öltözék.
Belső.:
Zárkozott típus vagyok, lehet kicsit depis is, hiszen volt egy emos időszakom.
Persze ez csak az után lett, hogy majdnem elvesztette a testvéremet és sajnos el vesztettem a
szüleimet. Kicsit kezdett ez fel oldodni miután szerelmes lettem. De Jenna néni halála után magamba fordultam. Tudok vidám is lenni, de nem tárom ki akárkinek a szívemet.
Volt idő mikor csak az alkoholra és a drogokra számíthattam azt a fájdalmat amit a szereteim
halála okozott megszüntette. Ezt szerettem benne igazán.
Nem akarok olyan lenni, mint a többi ember, úgy érzem egyéninek kell lennie mindenkinek.


Ez az én történetem...

A kicsi Gilbert. Mindenki csak így hív engem. Nehéz egy olyan suliban lenni ahol mindenki csak Elena öccseként ismer engem. Nem érdekel vagy még is. Nem szeretem ezt a jellzést.
Ahogy ezeken gondolkodtam és haladtam az iskola felé ahol mindenkin látszott a szánakozás. Jaj meg haltak a szülei szegény kisfiú. És ha én nem akarom, hogy sajnáljanak?
Be mentem a suliba és még mindig magamon éreztem a tekinteteket. Bárcsak elmúlna, bár ne lett volna ez.
-Gilbert!-Jött oda hozzám Tyler Lockwood. Én csak megfordultam és már tudtam mit akar. Nyujtotta felém a pénzt
-Aztán remélem jó anyag-Mondta nekem én csak bólintottam.
-Az-Válaszoltam flegmán. Nem messze tőle megjelent a bájos Viky Donovan. Végre
van valami jó ebben a napon is. A csaj sem volt egy is jó kislány ő is tömte magába az anyagot ahogy csak tudta és akkor amikor csak akarta.
-Jer, neked nincs kedved betépni?-Kérdezte nagy mosollyal. Én már reggel be adtam magamnak a kellőképpen nyugotá tett anyagomat, így fejemet kezdtem rázni. Elena éppen befelé igyekezett én pedig igyekeztem őt elkerülni. De meglátott.
-Jeremy mi a jó francokat csinálsz?-Kérdezte idegesen meglátva nálam a köteg pénzt.
-Nem mindegy az neked- Feleltem és elviharzottam az osztályterembe.

Céljaid a városban?


Itt születem ez az én otthonom. Kiskorom óta itt élek a nővéremmel, mert csak ő maradt nekem.
Szüleim meghaltak.

User név

*16 = - = Egy ideje =*




Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert  Team_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
 
Jeremy Gilbert ~ Little Gilbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert~ Warrior Princes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Ember-
Ugrás: