Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Vicky Donovan

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

Vicky Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Vicky Donovan   Vicky Donovan EmptyHétf. Jan. 28, 2013 6:14 am


OurDiaries Karakterlap




Vicky Donovan
Szellem

Karaktered Jellemzése;;

Teljes neved:Vicky Donovan
Fajod:szellem
Beceneved: Vic
Korod: 19
Születési dátumod+hely:1991. Május 19. , Mistyc Falls
Play By.:Kayla Ewell


Személyiséged;;

Személyiséged:
[center]Vicky elég problémás lány, nem találja a helyét a világban. Természetétől adódóan túlérzékeny, de az élet alakította ki a labilis, határozatlan, goromba természetét. Mivel a szülei nem nagyon törődtek vele, ő letért a jó ösvényről és rossz társaságba keveredett. Emberkorában szeretett bulizni, ahol annyira kiütötte magát, hogy szinte mindig az örökké józan Matt segítette ki. Nem szereti, ha parancsolgatnak neki, és ilyenkor szörnyen makacs és gonosz tud lenni. Nem tetszik neki, ha aggódnak érte és megakarják védeni. A testvéréért mindent megtenne, és amikor csak tud, igyekez kapcsolatot létesíteni vele.

Külsőd:

Vicky a laza stílust képviseli, ám szeret csak úgy magassarkúban és csinos ruhákban is járni. Kedvenc viselete a tornacipő és a csőnadrág. Szőkésbarna, hosszú haját, rendszerint kiengedve, hullámokban hordja. Szereti a gyűrűket és a karkötőket.
Kapcsolatok;;

Családdal való kapcsolat:
Az édesapját soha nem ismerte. Kiskorában az anyjával és a testvérével élt, azonban az édesanyja sokszor elköltözött, így általában öccsével maradt. Matt-et nagyon szereti, ő mindennél fontosabb számára.

Párkapcsolat kapcsolat:
Vicky-nek sok mindenkivel volt már párkapcsolata, de mióta szellem egyedül tengeti mindennapjait. Nagyon magányosan érzi magát, még úgy is, hogy igazán csak egy ember, hiányzik neki, az pedig a testvére Matt. Bár néha, végső elkeseredésében Jeremy Gilbert, a volt szerelme hiánya is szokta kínozni. Főleg, mikor látja, hogy már más lány szeretheti őt.


Célok;;

Érkezésednek a céljai:
Mistyc Falls-ban nőttem fel és az egész életemet itt töltöttem. Ez a halálom után sem változik. Bár így mindennapos szenvedésnek teszem ki magam, amiért Matt közelében vagyok, de nem beszélhetek vele, vagy érinthetem meg. Valamiért nem tudtam tovább lépni, a túlvilág zárva volt előttem, így a két világ között kell élnem, úgy, hogy senki nem hallhat, láthat, vagy érzékelhet. Ugyanúgy, mint emberkoromban keresem a helyem a világban, de nagyon nehéz, úgy, hogy csak én láthatom a közösségem. Mostanában azon töröm a fejem, hogy hogyan tudnék ezen változtatni. A halott boszorkányok suttognak és segítenek nekem, így már tudom, mit kell találnom. Egy nagy hatalmú boszorkányt, aki vissza tudna hozni az életbe. Az ilyenektől pedig hemzseg Mistyc Falls.
Vissza az elejére Go down
 
Vicky Donovan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Szellem-
Ugrás: