Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Jenna Sommers

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jenna Sommers  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jenna Sommers    Jenna Sommers  EmptyVas. Jan. 27, 2013 5:59 pm

Kedves Jenna Sommers!
Nagyon tetszett a lapod! Nálad jobb Jenna nénit el sem tudok képzelni! És hát kérem szépen, micsoda párkapcsolat... mondjuk z enyém sem könnyebb... Ezt lehet, hogy tőled örököltem! De most mindegy is. Menny foglalj le mindent és nyomás játszani. (mondjuk velem ^^)
puszi: Elena

Jenna Sommers  Elfogadva
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers
Szellem
Szellem
Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 6
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 27.
☥ Kor : 44

Jenna Sommers  Empty
TémanyitásTárgy: Jenna Sommers    Jenna Sommers  EmptyVas. Jan. 27, 2013 8:57 am


OurDiaries Karakterlap



ღ Jennaღ ღSommersღ
ghost aunt

Karaktered Jellemzése;;

Teljes neved:Jenna Sommers
Fajod:szellem
Beceneved: Jenna
Korod: 32 (30)
Születési dátumod+hely:1980.04.25. - Mystic Falls
Play By.:Sara Canning


Személyiséged;;

Személyiséged:
Hú, hát hol is kezdjem? Régen nem voltam egy könnyű eset. Középiskolában eléggé lázadó voltam, kicsapongó, élveztem az életet. Ahogy idősebb lettem, a korral kicsit benőtt a fejem lágya, főleg Miranda halála után. Utána muszáj voltam felelősségteljesen viselkednem, hiszen két kamaszt kellett nevelnem és már én sem voltam tizenéves. Persze, a régi, bohókás Jenna is bennem volt még, de azért jobban figyeltem a dolgaimra. Ha valaki ellenszenves volt, azt nagyon tudtam utálni és eléggé le kellett nyűgöznie ahhoz, hogy megváltozzon róla a véleményem... Érzelmileg mindig is kicsit gyenge voltam, ha lehet így mondani, hiszen túl könnyen szerelembe estem, ami sokszor nem vezetett jóra. Sőt, leginkább nem vezetett jóra. Sosem volt szerencsém a pasikkal, de hát valakinek szerencsétlennek is lennie kell, nem igaz? Sokszor estem pofára, ami talán kicsit megerősített. Aztán jött Jeremy történelemtanára, Alaric. Végre azt hittem, hogy van egy kapcsolatom, ami rendesen működik, de kiderült, hogy lényegében hazugság. De megbocsájtottam. Szerettem. Nagyon. Aztán meghaltam. Most pedig itt vagyok. Mégis milyen legyek? Olyan, mint régen? Laza, vicces? Nem, ha meghal az ember, akkor megváltozik. Elég mély benyomást tud kelteni ez valakiben ahhoz, hogy sokkal komolyabban vegye az életet. Ja, hogy nekem nincs olyanom...

Külsőd:

Nem sok minden változott rajtam az évek során. Hosszú haj, zöldes szemek, átlagos testalkat. Olyan... Jennás vagyok a mai napig. Bőröm hófehér, ajkaim dúsak, kecsesen íveltek. Ruháim olyanok, mint régen. Tetoválásaim sosem voltak, se piercingjeim. Lehet, hogy fiatalabb koromban füveztem, de nem csináltattam tetoválást. Az ékszereket világéletemben szerettem, de hát az isten szerelmére, szellem vagyok! Látsz te egyáltalán?
Kapcsolatok;;

Családdal való kapcsolat:
A szüleimmel jó volt a kapcsolatom, bár sosem rajongtak azért, amiért olyan laza és lázadó voltam. Miranadával, a nővéremmel mindig is jóban voltunk. Nagyon szerettem, mindig is felnéztem rá. Irigyeltem kicsit, hogy ő képes felelősségteljesen viselkedni. Rengeteg időt töltöttünk régen együtt, de ez az idő múlásával megváltozott. Én is éltem a saját kis életem és ő is. Ő két gyermek édesanyja lett, Elena és Jeremy Gilbert-é. Elena...adoptált gyermek volt, amit titokban kellett előtte tartanom még nekem is. Amikor rájött, hogy Miranda és Greyson nem az igazi szülei, kicsit magamba fordultam és rájöttem, hogy joga lett volna tudni az igazságot. Ettől függetlenül mindig is jó kapcsolatom volt vele, nem tekintettem rá úgy sosem, mint egy adoptált gyerekre, hiszen nagyon szerettem. Jeremy már egy kicsit nehezebb eset volt. A lázadó, kicsapongó kisöcs. Elena sokkal könnyebben kezelhető volt, mint Jeremy, de ettől függetlenül őt is nagyon szerettem. Néha kihozott a sodromból, de azok után, amin keresztül ment, érthető, hogy ilyen. Jeremy egy rendes srác, jó kapcsolatom volt vele, még akkor is, ha néha kiborított.

Párkapcsolat kapcsolat:
Talán ez volt mindig is életem legbonyolultabb része. A pasi ügyeim nem voltak egyszerűek sosem. Először ott volt Logan Fell. Visszagondolva életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy hittem neki. Csak kihasználta az érzelmeimet úriember módjára. De én totál oda voltam érte gimis korom óta. Én hülye... Nem nevezném járásnak azt, amit mi csináltunk, de ha pasikról van szó, akik részei voltak az életemnek, akkor sajnos ő is közéjük tartozik.
Oh, a másik hibám John volt. Szeretők voltunk. Hiba, hiba hátán. Rendkívül megutáltam. Nem is voltam rá kíváncsi többé.
Aztán jött Alaric. Randizgatni kezdtünk, megkedveltem, beleszerettem, ő hazudott. Végre azt éreztem, hogy van egy igazi kapcsolatom, de hazudott. Nem bírtam tovább hallgatni a hazugságokat, elmentem. Kiderült, hogy valójában mi is van a háttérben, és csak arra tudtam koncentrálni, hogy mennyire hiányzott. Nagyon szerettem... Most meg egy teljes csődtömeg vagyok...ja nem, csak szellem.


Célok;;

Érkezésednek a céljai:
Itt születtem. Aztán elmentem, amiatt az idióta Logan miatt. Miranda halála után muszáj volt visszajönnöm, én viseltem gondját Jeremy-nek és Elena-nak. Aztán...itt haltam meg...
Vissza az elejére Go down
 
Jenna Sommers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Szellem-
Ugrás: