Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah Mikaelson
Ősi
Ősi
Rebekah Mikaelson


Hozzászólások száma : 10
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Feb. 23.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : férfiak • fényűzés • a családom • pezsgő • titkok
☥ Humor : Rád nézve biztos nem kellemes..

Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus   Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus EmptySzomb. Márc. 02, 2013 11:34 pm


Rebekah Mikaelson

* Barbie Klaus *



Információ




Teljes neved.: Rebekah Esther Mikaelson
Szül. hely, idő.: Kr. e. 1000-ben születtem, miután a szüleim Virginiába jöttek a többi halandóval.
Kor.: 19 évesnek nézek ki (+1000)
Fajod.: Ősivámpir
Play Bye.: Cairle Holt

Belso" értékek

Külső.:
Az örök fiatalság nagy kincs, és kell tudni bánni is vele. Én ezer éve őrzöm a szépségem, és még mindig olyan gyönyörű vagyok mint emberkoromban – ha nem szebb. Hol is kezdjem? Ahhoz, hogy megértsd, ez látnod kell. De hajrá! Hátha a leírás alapján magad elé tudsz képzelni. Nagyjából 173 cm magas, vékony, szőke hajú, kék szemű lány vagyok, aki mindig kínosan ügyel a ruhatárára, a hajviseletére, egyszóval a külcsínt gyakran a belbecs felé helyezi. Általában kihívó, divatos ruhákat hordok, világos hajamhoz a legtöbb erős-és pasztellszín remekül mutat.Hogy mi az a két csillogó mandulavágású gyémánt az orromnál, amire többnyire a „pisze” szójellemző? A szemeim, mik leginkább a nappali égboltra hasonlítanak. Van mikor csak belenézek az emberek szemébe, és rabbá ejtem őket a tekintetemmel – az már más kérdés, hogy ezt akarva vagy akaratlanul teszem e.
Belső.:
Erős akaratú, rendkívül élesnyelvű, céltudatos fiatal nő, aki mesterien rejti el sebezhetőségét. Bizalma a bátyjaiban olykor naivvá teszi, és ezt a tulajdonságát igyekszik elföldeni illetéktelenek elől. Humora fekete, sokszor még Elijah türelmét is próbára teszi nem mindennapi, váratlan megmozdulásaival, bicskanyitogatóan bájos természetével. Ezzel együtt, ha valaki veszi a fáradtságot, megláthatja, milyen szeretetre méltó is valójában...
Aki pedig kiérdemli, azt kérdés nélkül megöli. Robbanékony, szenvedélyes természete miatt sokszor bajba kerül, de az ősöknek kijáró tisztelet általában kimenti őt.Nem szereti a szabályokat és ha parancsolgatnak neki. Talán így jellemeznének azok akik ismernek.

Ez az én történetem...

Apa: Mikael , az ősi vikingek egyike volt, akik a szárazföldre léptek. A kapcsolatunk sosem volt túl jó, apám tárgyként kezelt engem, és még annyiba sem vett, mint a testvéreimet - ezzel együtt én mégis felnéztem rá.
Anya: Esther , anyám. Az én drága édesanyám. A szavaimból talán már kitűnik, mennyire szerettem őt. Mivel a családunk javarészt férfiakból állt, ketten tartottuk össze a női nem hajóját. Bizalmasok voltunk, a szeretet köteléke feszült közöttünk, míg el nem veszett...
Testvér(ek): Niklaus ( akit nem szabad átvágni ) & Elijah ( az erkölcsös ) & Kol ( a féktelen ) & Finn ( az áruló )
Egyéb hozzátartozók: Előbb Stefan, majd Damon Salvatore....
Párkapcsolat: A kapcsolatok számomra múlandó emlékek, rövid szórakozások. Nem érzelmektől függenek, csupán az életem egyik kiegészítője, amivel jobban telnek a napjaim. A szerelem, már más kérdés. Több mint 900 éve fizetem a tartozásom ezért a hibáért, mikor a szívem erősebbnek bizonyult a józan eszemnél. Csupán egy férfiért feladtam volna mindent, pedig ő végig csak kihasznált. Egy lány első csalódása a legnagyobb, nem igaz? De a halandóknak könnyebb felejteni. Nekem az örökkévalóságig kell élnem ezzel a fájdalommal.

Céljaid a városban?


A családom újra egyesítése, és az, hogy valaki szeressen végre, bár ez nem publikus.
Ez a város jelenti nekem az emberi múltam, egy olyan részem, amit képtelen vagyok eltemetni. Ezer évig kerülgettem, próbáltam magam mögött hagyni, de most újra itt vagyok, és nem tudom mit várjak ettől a helytől. Minden más, mégis ugyanaz. Talán a város lakók számára ismeretlen vagyok, egy kívülálló, vagy egy újonc - ahogy tetszik - pedig én ide tartozom, csakúgy mint ők. Lehet, hogy Niklaus tervei között nem szerepel a letelepedés, de nem készülök egy hamar újra elhagyni az otthonom.Az én életemről elég nehéz beszélni.Miután vámpírrá változtam kiszámíthatatlan, önző, makacs, bosszúálló és rosszindulatúvá cseperedtem.Ez talán változik. Nagyon összetett és nem igazán vidám, de bízom a jó végekben és remélem, hogy az én történetem is jól fog végződni.
~Itt születtem. Itt nőttem fel. És itt haltam meg. ~

Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Aaasdd


Liia

*megfelelő = nincs = lassan két éve=*




Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Team_www.kepfeltoltes.hu_




A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 03, 2013 12:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Ember
Ember
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 123
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Feb. 11.
☥ Kor : 31
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Írás
☥ Humor : Van bőven

Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus   Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus EmptySzomb. Márc. 02, 2013 11:57 pm

A céljaidnak legalább 10 mondatnak kell lennie, ha ezzel végeztél akkor elfogadlak, ezt kérlek javítsd.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Ember
Ember
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 123
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Feb. 11.
☥ Kor : 31
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Írás
☥ Humor : Van bőven

Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus   Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus EmptyVas. Márc. 03, 2013 5:44 am

Rendben így már minden oké
ELFOGADVA

kérlek foglald le amit kell, majd jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus   Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rebekah Esther Mikaelson ~ Barbie Klaus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klaus Mikaelson
» Klaus Mikaelson módosítás alatt!
» Kol Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Kész karakterek :: Ősi/ Eredeti-
Ugrás: