Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eredeti videó
Staff
Katherine Pierce
Caroline Forbes
Chat
Wanted
Silas...

Matt Donovan

Elijah Mikaelson

Tyler Lockwood


Társaink

Statisztika
Fiú: 10
Lány: 12
Ember: 3
Vámpír: 7
Hybrid: 2
Boszorkány: 1
Vadász: 1
Szellem: 2
Vérfarkas: 1
Eredeti: 4

 

 Cannon karakterek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 200
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 25.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : Manipulálás ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyVas. Jan. 27, 2013 4:14 am

Íme egy kis segítség a


karakteralkotáshoz

Ha igényelni szeretnél egy karaktert írj PM-t valamelyik adminnak és megbeszéljük a részleteket! Smile







Jennifer Lively || 20 || Ember || Megan Fox

Nyugodt személyiség vagyok, az igazamért azonban minden helyzetben kiállok. Érdeklődő vagyok, ami miatt sokszor is bajba kerültem. Lényegében eléggé kiegyensúlyozott a jellemem, mindig tudom mit akarok, és azt előbb utóbb el is érem. Életcélom az, hogy elérjek valamit az életben és tegyek valami jót az emberiségért. Nem vagyok fösvény, de nem szeretek dolgokat kölcsönadni. Különösen fontos dolgokat. Pedáns vagyok. A szobámban mindig rendet tartok és anyámnak, Marissanak is sokszor besegítek a házimunkában. Az állatokat nagyon szeretem és nem bírom elviselni, ha egy állat szenved. Legtöbbször pesszimista vagyok, de próbálom elérni az ellentétét és a pohár teli felét nézni. Maximalista, odaadó és könnyen barátkozó ember vagyok. Az iskolai átlagom 4.5, tehát jó tanuló vagyok.
1992. január 30-án születtem, Portlandban. Szüleim még 10 éves koromban elváltak egymástól és azóta az anyámmal, Marissaval élek. Apám új családot alapított Portlandban és nyaraim nagy részét ott töltöm féltestvéremmel. A szüleim válása után 2 évvel Marissaval elköltöztünk egy ismeretlen kisvárosba: Mistyc Fallsba. Mivel 12 éves korom óta itt lakok, a város szinte minden lakóját ismerem. Vannak elég furcsa figurák is, mint például: Stefan- és testvére Damon Salvatore, aki mindig olyan furcsán néz rám. De igazából ebbe már beletörődtem, megszoktam. Legjobb barátnőm April Young akivel mindig együtt vagyok. A helyi gimnáziumba is együtt járunk és nagyon élvezzük a pasik nyújtotta látványt. Barátommal fél éve szakítottunk, mivel hirtelen nagyon megváltozott. Elhanyagolt, a telefont nem vette fel és ha nagy ritkám velem töltött pár órát, annyira furcsa volt. Úgy vélem a szakítás nem rázta meg túlságosan, így engem sem érdekelt tovább a dolog. A viselkedését az öregektől hallott mendemondákkal tudom összekapcsolni. Kisebb koromban, meséltek misztikus emberi alakú lényekről, akik visszahúzódóak voltak, és lényegében csak este lehetett őket látni az erdő szélén, ha pedig közelebbről megtanulmányozták őket, a szemük alatt nagy lila karikák húzódtak és arcuk minden pontjából kidudorodtak és kipirosodtak az erek. És igen, az utóbbi időben Harry is ilyen volt. Ki szeretném deríteni végree valahára, hogy mi történik. És nem beszélve a sok különös eltűnésről. Ez sem természetes dolog, hogy minden héten 2-3 ember eltűnik. Még nem tudom miként és hogyan fogok fényt deríteni az igazságra, de mindent meg fogok tenni ennek érdekében.



A hozzászólást Katherine Pierce összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 04, 2013 3:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:08 am







Jessica Miller || 18 || Ember/Farkas génekkel || Mila Kunis

Személyiség.:
Tipikus rossz kislány, minden buliban benne van és élvezi az életet.
Történet.:
Jes mikor kicsi volt a szülei elváltak. Édesapjánál lakik aki eléggé el kényezteti őt.
Nem csoda, ha minden buliban benne van. Volt már, hogy elkapták a rendőrök, mert szerinte vicces volt ellopni a buli után az irodalom tanár kocsiját.
Igazság szerint több pasija volt, mint csillag van az égen, de nem adja magát könnyen. Édes apja vérfarkas ám ezt a lány nem tudja. Még nem teljesült az átok, hogy ő is azzá váljon, de nem kell sokat várni hozzá.



A lényeg ez lenne, de tegyetek hozzá bátran.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:18 am







Chloe Reed || 17 || Vérfarkas || Crystal Reed

Személyiség.:
Egy undok szemét hárpiaként jellemezném. Mindenkibe ott ahol van beletud kötni
Történet.:
Az egész családja tudott az átokról és fel készítették a lányt, hogy vigyázzon ő ám bár, mivel össze kapott legjobb barátnőjével, mivel a csaj elvette tőle a pasiját, erősen meglökte aki a falnak esett és kitörte a nyakát. Ezzel persze a lány átka is elundulni kezdett. Tyler Lolcwood ismerte meg mikor egy rövid látogatást tett Mystic Fallsban. Nagyon jó barátok lettek és Tyler segített neki mindneben.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyVas. Feb. 03, 2013 11:53 pm







Allie Johnson || 16 || Vámpírvadász || Holland Roden
ELKELT!

Személyiség.:
Ő egy olyan lány aki okos, szorgalmas és segítő kész. Családjával ellentétben ő nem akar olyan lenni, mint í többiek.
Történet.:
Átlagos kislánynak hitte magát. Mikor édes apja 10 évesen elvitte egy kempigezésre kiderült a családi titok. Apja vadász volt, de nem csak vámpírokra vadászott, hanem vérfarkasok szellemekre is egyaránt. Mikor egy kislányt megláttak az erőben egy tettem felett véres szájjal az apja kegyetlenül megölte. Lányának azt mondta ez természetes, hiszen a lány egy vámpír aki nem isten, hanem az ördög teremtménye.
A kislány azóta megfogadta, hogy nem lesz olyan, mint apja. Ámbár kísérti őt a jegy. Méghozzá az 5tök jegye. Mivel apjától örökölte, hogy az legyen majd aki látja a jegyet. Őt nem lehet megigézni ami néha jól jönn számára hisszen, vámpírokkal van körülvéve.

Allie remélhetőleg majd kicsit letér a helyes útról ami a készítőjén is múlik.



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 02, 2013 1:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyHétf. Feb. 04, 2013 1:55 am







Elizabeth Freeman|| 20 || Szellem || Keira Knightley

Személyiség.:
Igen művelt lány akit érdekel a tudomány.
Történet.:
Nos ő Stefan Salvatore szerelme volt még 1890-ben. Miután vámpír lett Stefan élte a Ripperek életét és találkozott ezzel a lánnyal aki beleszeretett. Stefan persze nem érzett iránta semmit, de miután megölte a lányt bűn tudatott érzett. A lány kísérti őt a mai napig
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:09 am







Lara Petrova|| 20 || Ősvámpír || Shenae Grimes



Személyiség.:
Az éve elég keménnyé tették. Ezért úgy mond bezárkózik, de a férfiak terén hódit.
Történet.:
Tatia lánya. Tatia kényszer házasságból ment férjhez akitől született egy lánya.
Lara. Lara később mikor megtudta, hogy édesanya azért hagyta magára mert vámpír lett eldöntötte, hogy fel keresi. Hosszú éves próbálkozása után egy baleset folyamán vámpír lett. Még mindig haragszik az anyára. Még mikor ember volt született neki is egy kislánya akit apja elvett tőle, mert akárcsak Katherinenél ő is házasságon kívül hozta a világra a kislányát.

Nevet lehet változtatni, de Petrova maradjon


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 02, 2013 1:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:17 am







Liam Dekker|| 19 || Vadász|| Liam Hemsworth

Személyiség.:
Igazi rossz fiú.
Történet.:
Kiskora óta arra nevelik, hogy a vámpírok rosszak ezért ebben a hitben él. Ám mikor 17 éves lett bele szeretett egy lányba aki vámpír volt. Nem tudta mit tegyen a szülei azonban tudták. Apja saját kezével ölte meg Liam szerelmét miközben a lány Liamhez suttogta utolsó szavakat.
"Szeretlek" Ezután Liam elszökött, bár nem adta fel azt, hogy vámpírokat űzzön. Kegyetlen gyilkoló gépezett lett belőle.

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:24 am







Lucas Stewart|| 24 || Hibrid || Ed Westwick

Személyiség.:
Sármőr aki minden lányt meghódít.
Történet.:
Lucas akkor szerzett tudomást a vérfarkasi kénjeiről, mikor idegességében
úgy megverte a barátját, hogy az belehalt, utána az első teliholdkor a fiú szörnyű kínokon ment át és átváltozott. Klaus talált rá és azt mondta neki, hogy megígéri, hogy elmulasztja neki minden kínját és baját. Persze azzal nem számolt, hogy Klaus minden parancsát teljesíteni-e kell.

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Vámpír
Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 151
☥ Regisztráció időpontja : 2013. Jan. 26.
☥ Tartózkodási hely : Mystic Falls
☥ Hobbi : vásárlás
☥ Humor : Szőkés ;)

Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek EmptyVas. Márc. 03, 2013 1:09 am






Rose Brynn matthews|| 20 || Boszorkány || Rose Mcgowan
Személyiség.:
Mókás lány, imádja az életet a férfiakat, persze nem egy ringyó típus inkább csak cserkészni szeret.
Varázslatot nehezen tanulja és néha olyat varázsol amit nem kellene.
Történet.:
Ő egy kis tanuló boszorka aki nem éppen van még tisztában az erejével. Esther Mikaelson rokona, nem sokat sejt még az egész világról csak annyit tud, hogy nem minden napi erővel rendelkezik.
Édes apja nevelte fel, mivel anya otthagyta őket, miután Rose megszületett. A lány beletörődött már abba, hogy anya nélkül kellett felnőnie.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cannon karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cannon karakterek   Cannon karakterek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cannon karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sorozatbeli karakterek
» Általatok kreált, eladó karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Sorozatbeli karakterek / Cannon karakterek-
Ugrás: